Bransoletki, kolczyki, korale

Biżuteria i dodatki są często odzwierciedleniem naszej osobowości, stylu i nieodłączną częścią stroju. Lubimy się zdobić rozmaitymi zawieszkami, koralami i broszkami. Odpowiednio dobrana biżuteria nadaje uroku i wyrazistości.

Mogą ją nosić i panie i panowie, w zależności od sytuacji. Biżuteria aby zachwycać nie musi być wystawna ani wielkich rozmiarów. Wystarczy, że będzie pasowała do ubioru i do osoby, która ją nosi.

Często mniej szykowne naszyjniki czy kolczyki bardziej podkreślają urodę i styl niż przesadzone bogactwo. Nie trzeba także nosić wszystkiego naraz kompletami. Będzie nawet lepiej mieć mniej niż wyglądać jak stragan.

Dobrze dopasowane dodatki mogą nie tylko podkreślić atuty naszego wyglądu, ale także dodać pewności siebie i pozytywnie rzutować na otoczenie. Jeżeli przy ważnej rozmowie kontrahent skupi się na niepasujących do stroju koralach, to ciężko będzie cokolwiek wskórać. Jeżeli zobaczy jednak miłe dla oka, harmonijnie dobrane dodatki to może nawet to wpłynąć na plus dla nas.