Idealnie wyprane koszule

Każdy kto na co dzień nosi koszulę wie, jak ważny jest jej nienaganny wygląd. Pracując w dużej firmie, korporacji, czy ubierając się na ważną uroczystość, w nienagannej koszuli z pewnością zyskamy wiele, czując się atrakcyjnie i elegancko.

Zadbany wygląd wymaga jednak odrobiny cięższej pracy. Jak zwykle, diabeł tkwi w szczegółach, dlatego bardzo dużo uwagi musimy poświęcić mankietom, czy wewnętrznej części kołnierzyka – te elementy brudzą się najszybciej, nie możemy więc sobie pozwolić na nawet tak drobne zaniedbania.

Naturalnie, przed włożeniem koszuli do pralki musimy dokładnie zapoznać się z instrukcją prania dołączoną do metki. W niektórych pralkach można znaleźć specjalnie dedykowany program do biznesowego stroju, dzięki któremu nasze zadanie będzie znacznie ułatwione.

Dzięki temu jak najbardziej zniwelujemy wygniecenie tkaniny przez manipulowanie temperaturą, również późniejsze prasowanie okaże się dużo łatwiejsze i sprawniej wykonamy nasze zadanie. Powinniśmy także zniwelować wirowanie koszul, a w ostatniej fazie suszyć je w pozycji wiszącej.