Złoto i srebro zawsze stylowe

Każda pani lubi od czasu do czasu wystroić się w piękne dodatki. W końcu nie na darmo słynna piosenka głosi, że „Diamenty, to najlepsi przyjaciele kobiety”. Wiele z nas preferuje również złote, czy srebrne dodatki.

Wyglądają stylowo, elegancko, dodają pewności siebie i upiększają każdą stylizację. Jednak należy o nie dbać, by nie straciły swojego pierwotnego uroku. Pielęgnacja biżuterii złotej i srebrnej to niemałe wyzwanie.

Przede wszystkim należy wystrzegać się zbytniego eksploatowania świecidełek – nie nośmy ich do prac domowych, czy bardziej ekstremalnych podróży, gdyż narażone będą na chemiczne i mechaniczne uszkodzenia. Woda z niewielką ilością denaturatu może pozwolić nam oczyścić bardziej zabrudzone przypadki, po takiej płukance należy przeczyścić je delikatną tkaniną. Inną ewentualnością jest roztwór wody z amoniakiem lub sokiem z cytryny.

www.zilola.pl torba na zakupy handmade obsługujemy projekty obcojęzyczne obsługa projektów obcojęzycznych obsługujemy projekty

Trzeba także dbać o przechowywanie dodatków, brak zbytniego dostępu do świeżego powietrza uchroni przed deformacją splotu.